Ettevõttest

Ettevõtte tutvustus

Orkla Eesti

Orkla Eesti AS on Eesti juhtiv toidutööstusettevõte, mis ühendab endas kaht pika ajalooga kohalikku kaubamärki ja tootmisüksust – Kalevi ja Põltsamaa tooted on tuntud ja armastatud kõigis Eestimaa kodudes.

Tootmistraditsiooni juured Põltsamaal ulatuvad aastasse 1920, mil rajati meie eelkäija, tollase nimega Eesti Tarvitajateühistute Keskühisus. Põltsamaal on eri aegadel toodetud nii piiritust, kartulihelbeid, kohvi, tärklist, puu- ja aedviljahoidiseid ning marjaveine.

Täna valmistab ja turustab Põltsamaa tehas selliseid kõrgkvaliteetseid toiduaineid nagu mahlad ja mahlajoogid, konserveeritud köögiviljad, valmistoidud, kastmed, moosid, leivakatted, veinid, kalatooted ning veel palju muud. Teeme seda kõike selleks, et mitmekesistada tarbija toidulauda ning hõlbustada perenaiste toimetusi. Järjest rohkem pöörame tähelepanu toidu maitsele, kvaliteedile, tervislikkusele ja ümbritsevale keskkonnale.

Põltsamaa tehasest on tänaseks saanud ligi 140 töötajaga piirkonna suurim tööandja ja maksumaksja.

TOETAME

Oleme oma tegevusaja jooksul toetanud tipp- ja rahvaspordi üritusi, kultuuri- ja seltsielu, mitmeid erinevaid ettevõtmisi ning annetanud raha heategevuseks.

Meie abiga on positiivseid emotsioone pakkunud Eesti suusatamine, Tartu maratonid, Filter maanteekarika sõidud, Tartu linnajooks, Pärnu jooksusari, laulu- ja tantsupeod, Põltsamaa spordihoone Felix hall, kohalik kardirada, Põltsamaa kontserdid, Põltsamaa lossipäevad ja paljud teised ettevõtmised.

Aitamaks kaasa ühiskonna arendamisele oleme otsustanud keskenduda meie tulevikule – toetame neid noori, kes oma tegevuste ja algatuste läbi Põltsamaa piirkonnale väärtust loovad.

TULE TÖÖLE

Orkla Eesti AS töökuulutused: vaata siit