EST l RUS

Tere tulemast!

Ootame Sind liituma Põltsamaa tehase 2023.a kurgi- ja kõrvitsahooajaga!

Töö algab kahes osas: alates 13.juunist või alates 26.juunist ja kõrvitsahooaeg saab läbi oktoobri lõpus. Hooaeg jätkub väiksemas mahus kuni aasta lõpuni ning soovi korral saab nii liituda jooksvalt kogu hooaja vältel, kui ka jätkata töötamist peale oktoobri lõppu.

Ootame tööle

Seadmeoperaatoreid

  • Seadmeoperaatorid töötavad liinil erinevatel seadmetel: näiteks villija, kaanetaja, tooraine purustaja, etikettija jt. Operaatori ülesandeks on jälgida, et seadme töö sujuks ning teostada erinevaid kontrolltegevusi. Sõltuvalt seadmest võivad need tegevused olla toote temperatuuri mõõtmine, kaalumine, lõigete suuruste hindamine, seadme lõiketerade kontrollimine, töökohalehtede täitmine jne.
  • See töö sobib Sulle, kui Sul on tehnilist taipu, oled kiire ja täpne, talud rutiini, Sul on arvutamise – ja dokumentide täitmise oskus.

Sorteerijaid

  • Sorteerijate tööülesandeks on liinil tervete kurkide sorteerimine vastavalt parasjagu valmiva toote nõuetele. Vaja on hinnata kurgi kvaliteeti, suurust, vigastusi ning eemaldada liinilt need kurgid, mis nõuetele ei vasta.
  • See töö sobib Sulle, kui oled kiire, tähelepanelik, usaldusväärne, mõistad nõudeid kvaliteedile ja sulle sobivad kindlatele reeglitele vastavad tööülesanded.

Pakkijaid

  • Kurkide pakkijate tööks on kurgiviilude või tervete kurkide käsitsi purki panemine. Pakkimisel on oluline valida purki panemiseks sobivad kurgid, mis vastavad etteantud toote kirjeldusele ja näevad isuäratavad välja. Samuti peab olema kurke just täpselt õige hulk ning valmis toode peab välja nägema ilus ja korrektne.
  • See töö sobib Sulle, kui oled täpne, kiire, tähelepanelik, hea pingetaluvusega ja sulle meeldib teha asju nii nagu reeglid ette näevad.

Purkide liinile ladujaid

  • Purkide liinile ladumine on vastutusrikas etapp kvaliteetse toote valmimisel. Laduja ülesanne on liini töövalmis seadmine, tühjade purkide ladumine liinile, vigastuste jälgimine ja registreerimine. Väga oluline on korrektne seirelehtede täitmine ning õigete protseduuride järgimine purgi purunemisel.
  • See töö sobib Sulle, kui oled aus, korrektne ja usaldusväärne ning hindad tempokat tööd.

Erinevate muude tööde tegijaid

  • Lisaks eelnevalt nimetatutele on meie tootmises mitmeid teisi olulisi ülesandeid. Näiteks köögivilja koorimine, tasandamine (kurgiviilude purki surumine), purkide ladumine autoklaavide kärudesse ja peale autoklaavimist alustele, plekkpurkide ladumine alustele jm. Need tööd ei nõua eelnevaid oskusi ning kogu väljaõpe toimub kohapeal.
  • Need tööd sobivad Sulle, kui oled valmis tempokaks tööks ning tegema erinevaid korduvaid tööülesandeid korrektselt.

Töö algab kas 13.juunil või 26.juunil. Hooajatöödega on võimalik jooksvalt liituda kogu hooaja vältel. Kõrvitsahooaeg saab läbi oktoobris, kuid sobivuse korral saab töötamist jätkata kuni aasta lõpuni.

Ootame Sind, kui oled vähemalt 18-aastane, kohusetundlik ja töökas, soovid töötada 1 kuu või kauem ning oled valmis töötama vahetustes.

Tööle asumisel on vajalik tervisetõend, mille saab oma perearstilt. Tervisetõend kehtib 2 aastat. Tõendi kulu katame Sinu eest, kui töötad meie juures vähemalt 1 kuu.

Meie pakume:

Töötasu kuus brutopalgana
– pakkijatele 780-1300 eurot (tükitasu vastavalt kiirusele)
– seadmete operaatoritele alates 880 eurot
– teistele alates 780 eurot, millele võivad lisanduda erinevad lisatasud

Lisaks tasuta:
– lõunasupp
– transport Võhma ja Jõgeva suunal
– vajadusel majutusvõimalust

Kogu väljaõpe toimub kohapeal.

Tootmise söögiruum
Tootmise söögiruum

Koolitus- ja infopäev

Enne tööle asumist ootame kõiki 3-tunnisele koolitus- ja infopäevale. Koolituse läbimine on tööle asumise eelduseks.

Eesti keeles: 30. mail

Vene keeles: 31. mail

Koolituse täpne kellaaeg teatakse juba peale kandideerimist igale inimesele individuaalselt.

Koolituspäeval toob meie buss Jõgeva suunalt inimesed Põltsamaale ja viib peale koolitust ka tagasi.

Soovid kandideerida?

Kui leidsid endale sobiva pakkumise, siis saad kohe täita ära kandideerimisankeedi.

Ankeedis märgi kindlasti ära oma eelistatud valikud. Tea aga, et tootmises võib olla nii,
et sõltuvalt valmivast tootest, võib minna Sinu abi vaja ka muudel töödel.

Täida ankeet

Kandideeri kohe

CV Keskus

Kandideeri CV Keskuse kaudu.

Helista

Lisainfo saamiseks ja telefoni teel registeerimiseks helista 7766126 või 56988071.

Orkla Eesti AS

Orkla Eesti AS

Orkla Eesti AS on Eesti juhtiv toidutööstusettevõte, mis ühendab endas kaht pika ajalooga kohalikku kaubamärki ja tootmisüksust – Kalevi ja Põltsamaa tooted on tuntud ja armastatud kõigis Eestimaa kodudes.